AG Dağıtım Panoları

IEC 61.439-1 ile IEC 61.439-2 standartlarına tamamen uygun TİP TEST’li dikili şekil dağıtım panoları üretimi yapmaktayız. Bütün panolarımız uluslar arası akreditasyonlara sahip tam bağımsız laboratuarlarda gerekli standartlar çerçevesinde TİP TEST’lerini başarı sağlayarak geçmiştir.

AG Dağıtım Panoları

Kısa devre yapılan TIP TEST’lerde 70kA ile sağlanan bir başarı puanına ulaşmıştır.
IP dış koruma seviyesinde IP55 ile IP42’den de başarı ile geçildi.
Ürünlerimiz güncel standartta tanımlanmış olan işaretlerin silinmezliği deneyi TIP TEST’inden de üstün başarı sağlayarak geçmiş bulunmaktadır.
Dağıtım panoları ilgili oldukları projeye tamamen uyum sağlayacak şekilde modüler, dikili tip, cıvatalı veya duvar tipi olacak şekilde imal edilir

Pano üretimlerinin, iki boyutlu ya da üç boyutlu olacak şekilde üretim öncesinde proje detaylandırması yapılmaktadır. Elektik imalatları ve mekanik imalat çalışmaları öncesinde bütün projeler tamamen sanal ortamlar da hazırlanarak imalat için hazır hale getirilirler. Panolar modüler montaj halinde üretilmektedir ve çok kolay bir şekilde bu ürünlerin demontajı yapılabilmektedir.

Elektrik proje ya da detaylarının hazır hale getirilmesi, saç kesim-büküm ile talaşlı üretimlerin hazırlanması, elektrik şalt teçhizatlarının panoya entegre edilmesi, panonun belirli standartlar konusunda ki testlerinin tam olarak, eksiksiz bir şekilde yapılması tümüyle işletmemizin bünyesinde, yüksek kalite standartları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.
Üretim esnasında sahada bu ürünü kullanacak işletmenin yerine kendimizi koyarak en kaliteli ürünleri piyasaya sürme gayesindeyizdir.

İşimiz ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizi arayın veya e-posta gönderin. Eps Otomasyon olarak tüm sorularınıza anında cevap verelim!