Frekans Konvertör Yolverme Panolar

IEC 61.439-1 ile IEC 61.439-2 standartlarına tamamen uygun TİP TEST’li otomatik transfer panoları (enversör panosu) üretimini yapmaktayız. Bütün panolarımız Uluslararası akreditasyona sahip tamamen bağımsız laboratuarlarda gerekli standardın belirlediği tüm TİP TEST’ lerden yüksek başarı ile geçmiş bulunmaktadır.

Frekans Konvertör Yolverme Panolar

Pano imalatlarında, iki boyutlu (2D) veya üç boyutlu (3D) olacak şekilde imalat öncesi proje detaylarının en ufak ayrıntısına kadar hazırlanması yapılır. Mekanik üretim çalışmaları ve elektik üretimleri öncesinde bütün projeler elektronik ortamlarda hazırlanıp imalat için hazır duruma getirilmektedir. Panolarımız modüler montaj olduğu için montaj ve demontajı sizi hiç yormadan yapılabilmektedir.
Elektrik proje veya detayların hazırlanması, elektrik şalt teçhizatlarının panoya montajlı hale getirilmesi, saç kesim-büküm ya da talaşlı üretimlerin hazırlığı, pano testlerinin hiçbir eksik bulunmadan yapılması tamamen firmamızın bünyesinde ve oldukça yüksek olan kalite anlayışımıza tamamen uygun olarak gerçekleştirilir.

Üretim işlemlerimiz kısmında ürünlerin yapılmış projelendirmeler yönergesinde saç olarak işlenmesinde, kesme delme ya da bükme işlemlerinde, boru profil veya köşebent işlenmelerinde, bakır baraların işlenimlerinde tekniğine uygun, CNC kontrolüne sahip olan tezgahlar kullanılır.

Üretim esnasında firmamız, ürettiği her ürünü tıpkı kendisine üretiyor gibi bir kalite prensibi içerisinde üretimlerini yapmaktadır.

İşimiz ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizi arayın veya e-posta gönderin. Eps Otomasyon olarak tüm sorularınıza anında cevap verelim!