MCC Panoları

Panolarımızda kullanmakta olduğumuz bütün araç gereçlerimiz ve şalt malzemelerimizin kalite belgesi sahibi ürünler olmasına dikkat etmekteyiz.

Klemenslerde, PVC kablo kanallarında, etiketlemelerde ,mesnet izolatörlerinde ve kablolarda alev yürütmeyecek şekilde UL 94-V0 yanma sınıfına dahil ürünleri kullanmaktayız.

Etiketleme işlemleri içerisinde uluslararası kalite standartlarında kalıcı etiketlemeler kullanılmaktadır, şalt teçhizatının etiketleme işlemlerinde termal transfer yöntemi ve kazıyıcı plotter yöntemi sayesinde ürünlerimiz etiket sahibi olmaktadır. Ürünlerimiz yeni standartlarda tanımlanmış işaretlemenin silinmez oluşu deneyi TİP TEST inden de mükemmel bir performans ile geçmiştir.

Ürünlerimizde IEC nin tanımlamış olduğu bütün rutin testler örnekleme hususları ile değil her bir ürün için ayrı ayrı uygulanmaktadır.

Projeleme ve mühendislik hizmetlerinde kalite, imalat kısmında kalite, detay içerisinsde kalite, tşirketimizin mükemmel kaliteye ulaşmamızı sağlamaktadır. Firmamızda çalışmakta herkes kendini kalite sorumlusu bireyler olarak hissetmektedir. Sorunsuz ve özgün düşünebilme yeteneğimiz ve düşündüklerimizi uygulayabilme yetisi, bizleri sorunsuz ve kaliteli ürünlere ulaştırmaktadır.
İmalat yaparken sahada bu ürünü kullanmakta olan işletmecinin yerine bizler ürün kullanıcısı olarak kendimizi koyup bu ürünün inceliklerini ve kalite detaylarını çözmeye çalışmaktayız.

İşimiz ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizi arayın veya e-posta gönderin. Eps Otomasyon olarak tüm sorularınıza anında cevap verelim!