Otomatik Transfer Panoları

Pano üretimlerinin, iki boyutlu ve üç boyutlu olarak üretim dahilinde ki projenin en küçük detaylarının dahi hazırlanması yapılmaktadır. Mekanik üretim çalışmaları ve elektik üretimleri öncesinde bütün projeler elektronik ortamlar içerisinde hazırlanarak üretime hazır konuma getirilmektedir.

Panolarımız modüler montaj olduğundan dolayı montaj ve demontajı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Panolarımızda kullanmakta olduğumuz bütün teçhizatlarımız ile şalt malzemelerimizin kalite belgesine sahip ürünler olmasına dikkat etmekteyiz. Birçok farklı markaya ait ve otomatizm ünitesi kullanıp otomatik transfer sistemlerine çeşitli çözümler sunmaktayız. Klemenslerde, PVC kablo kanallarında, etiketlemelerde, mesnet izolatörlerinde ve kablolarda alev yürütmeyecek biçimde UL 94-V0 yanma sınıfına sahip ürünleri kullanmak durumundayız.

Etiketlemeler işlemlerinde uluslararası kalitede kendini kanıtlamış olan kalıcı etiketlemeler kullanılmakta, şalt teçhizatının etiketleme işlemlerinde sıcaklık transfer yöntemi veya kazıyıcı plotter yöntemi ile ürünlerimizin etiketlenme işlemleri yapılmaktadır. Ürünlerimizin yeni standartta tanımlanmış olan işaretlemenin silinmez olduğunun deneyi TİP TEST inden de büyük bir başarı sağlayarak geçmiştir. Bu nokta da sağlanan başarı elbette ki kullanılan ürünlerin kalite standartların yüksek oluşundan da kaynaklıdır

İşimiz ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizi arayın veya e-posta gönderin. Eps Otomasyon olarak tüm sorularınıza anında cevap verelim!