PLC Panoları

Pano üretimlerinin, iki boyutlu ve üç boyutlu olacak şekilde üretime geçiş öncesi proje detaylarının üçük ayrıntılara kadar hazırlanması yapılır.

Mekanik üretim işlemleri ve elektik üretimleri öncesinde bütün projeler elektronik ortamlarda hazırlanıp üretime hazır hale getirilecektir. Panolarımız modüler entegrasyon sistemli olduğundan dolayı montajı ile demontajı çok büyük bir kolaylıkla yapılabilmektedir.

Elektrik proje veya detayların hazırlatılması, saç kesim-büküm ve talaşlı üretimlerin hazırlanışı, elektrik şalt teçhizatlarının panoya entegresinin tamamlanması, pano testlerinin tamamen eksiksiz olarak yapılışı firmamızın bünyesinde ayrıca mükemmel seviyede yüksek kalite anlayışımıza uygun olacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

İmalat çalışmalarımız sırasında ürünlerin yapılmakta olan projelendirmeler neticesinde saç şeklinde işlenmesinde, kesme, bükme ve delme işlemlerinde, boru profilleri ve köşebent işlenimlerinde, bakır baraların işlenimlerinde, işleme tekniğine tam uygun, CNC kontrolüne sahip tezgahlar kullanılmakta.

Panolarımızda kullanmakta olduğumuz bütün teçhizatlarımız veya şalt malzemelerimiz adına tescillenmiş kalite belgeli ürünlerin olmasına dikkat ederiz.

İşimiz ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizi arayın veya e-posta gönderin. Eps Otomasyon olarak tüm sorularınıza anında cevap verelim!