PLC Panoları

Pano üretimlerinin, iki boyutlu ve üç boyutlu olacak şekilde üretime geçiş öncesi proje detaylarının üçük ayrıntılara kadar hazırlanması yapılır.

Doğru üretimler ve saha çalışmaları yalnızca doğru bir proje ile yapılabilir, düşüncesine sahip bulunduğumuz için, alt yapımızda ki bel kemik olan Proje Hazırlama İşlemlerini son derece önemsemekteyiz..

Proje birimindeki yeteneklerimiz bizi çok daha esnek, çok daha hızlı iş üretebilmenin ve imalat çeşitliliğindeki zengin seçeneklerimizin çok olmasının temelini oluşturmaktadır. Endüstriyel tesislerin pano yönünde ki ihtiyaçlarını özellikle trafo merkezleri, enerji üretim tesisleri veya endüstriyel fabrikaların bütün pano ihtiyaçlarını karşılayabilecek derecede bir üretim çeşitliliğinin en temelinde de proje birimimizin payı çok büyüktür.

Firmamızın üstlendiği herhangi bir işin, pano üretimleri ile ilgili olarak, 2D-Autocad ve 3D-Katı modelleme kullanılarak imalat çizimleri ve projlerin detaylarının hazırlanışı yapılmaktadır. Mekanik üretim çalışmaları ve elektik üretimleri öncesinde bütün projeler elektronik ortamlar da hazırlanarak üretime hazır hale getirilmektedir.
Pano görünüm resimleri yerleşim planları ile P&I diyagramları AUTOCAD yazılımı kullanılıp hazırlanmaktadır. Firmamız projenin bitiminde hatasız bir proje oluşturmuş olmaya dikkat etmekte ve iş bitimi projelerini de yine. PDF dosyası şeklinde ayrıca müşterilerine vermektedir.

İşimiz ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizi arayın veya e-posta gönderin. Eps Otomasyon olarak tüm sorularınıza anında cevap verelim!